Главная » 2009 » Май » 05
Решил по мотивам многолетнего "отдыха" в клубах составить небольшое руководство, типа, "Залог успешного красивого отдыха в ночном клубе." 

1. В клуб желательно прийти уже пьяным с утра. Так больше сможешь выпить и не падать.
2. Попробовав то, что понравилось больше (вотка, виски, коньяк, пиво), соблюдая последовательность, нужно решить, чо будешь с чем мешать всю ночь. Я обычно оставляю вотку, каньяг и виски.
4. Дальше очень принципиальный момент: определившись с алкоголем на вечер надо просить друзей наливать его тебе прям из ствола в рот. Лучше использовать барный рассекатель (типа железной тонкой лейки), так точнее и успеваешь глотать.
5. Попив таким образом то, что было задумано попить, но, сохраняя сознание, надо резко сесть в такси и срочно съеб@ца в другой горот, в котором "уж точняк веселуха". Горот должен быть не ближе, чем за 50 км. и там должно быть афтапати.
6. Приехав туда (один) часоф в 4 утра (ночи), надо срочн ... Читать дальше »
Категория: Юмор | Просмотров: 1249 | Добавил: Drewxa | Дата: 05.05.2009 | Комментарии (0)

Як правильно пити пиво?


Перш за все, важливий посуд, з якого пиво смакуватиме найкраще. Це може бути бокал, стакан або півлітровий келих, що трохи звужується догори. Бажано, щоб посуд був вироблений зі скла, порцеляни або кераміки - метал і пластик надають бурштиновому напою неприємного смаку та псують його аромат. Всередині келих має бути гладеньким, щоб пиво могло плавно стікати по стінках. Оптимальний об’єм бокала має бути від 0,3 до 0,5 літра. 

Варто пам’ятати, що пиво найкраще смакує охолодженим. Правильна температура для бурштинового напою має становити плюс 6-8°С. У будь-якому разі, вона не має бути нижчою за +5°С та вищою за +10°С. За більш низької температури втрачаються ароматичні та смакові властивості пива. У жодному разі пиво не можна різко охолоджувати, наприклад, в морозильній камері, або кип’ятити. Хоча деякі сорти пива, зокрема портер, спеціально підігрівають для приготування гарячих напоїв. 

Пиво ... Читать дальше »
Категория: Интересно обо всем | Просмотров: 1024 | Добавил: Drewxa | Дата: 05.05.2009 | Комментарии (0)